"http://www.w3.org/TR/xhtml11/DTD/xhtml11.dtd"> Jämsänkosken Pikajuoksukarnevaalien tulospalvelu 2014 - M 200 m Loppukilpailu

.: Jämsänkosken Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit 1.–4.7.2021 :.

Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit Jämsänkoskella

M 200 m Loppukilpailu

  1. Visa Hongisto                           1987 Valkealan Kajo                     21,62
  2. Ville Aarnivala                         1996 Tampereen Pyrintö                  21,98
  3. Tobias Öhman                            1989 Esbo If                            22,33
  4. Mika Ketola                             1984 Turun Urheiluliitto                22,71
  5. Juho Kaihlajärvi                        1990 Jyväskylän Kenttäurheilijat        22,77
  6. Antti Raskinen                          1990 Anjalan Liitto                     22,91
  7. Jonathan Hyvärinen                           Espoon Tapiot                      22,92
  8. Valtteri Toimela                        1995 Tampereen Pyrintö                  23,07
  9. Ville Jänikselä                         1989 Lapuan Virkiä                      23,34
 10. Taneli Monni                            1992 Jyväskylän Kenttäurheilijat        23,56
 11. Kalle Rasila                            1992 Turun Weikot Yleisurheilu          24,03
 12. Jukka-Pekka Smolander                   1987 Turun Urheiluliitto                24,03
 13. Petteri Soini                           1964 Mikkelin Kilpa-Veikot              24,26
 14. Mika Pylvänen                           1976 Jyväskylän Kenttäurheilijat        24,62
     Johan Versluis                          1992 Helsingfors IFK                      DNS
     Jani Koskela                            1993 Tampereen Pyrintö                    DNS
     Niilo Kehus                             1993 Veitsiluodon Kisaveikot              DNS
     Samuli Lehtinen                         1993 Lahden Ahkera                        DNS

Erä 1                Tuuli: -0,6

  1. Antti Raskinen                          1990 Anjalan Liitto                     22,91
  2. Jonathan Hyvärinen                           Espoon Tapiot                      22,92
  3. Valtteri Toimela                        1995 Tampereen Pyrintö                  23,07
  4. Ville Jänikselä                         1989 Lapuan Virkiä                      23,34
  5. Taneli Monni                            1992 Jyväskylän Kenttäurheilijat        23,56
  6. Kalle Rasila                            1992 Turun Weikot Yleisurheilu          24,03

Erä 2                Tuuli: -1,3

  1. Tobias Öhman                            1989 Esbo If                            22,33
  2. Mika Ketola                             1984 Turun Urheiluliitto                22,71
  3. Juho Kaihlajärvi                        1990 Jyväskylän Kenttäurheilijat        22,77
  4. Mika Pylvänen                           1976 Jyväskylän Kenttäurheilijat        24,62
     Niilo Kehus                             1993 Veitsiluodon Kisaveikot              DNS
     Samuli Lehtinen                         1993 Lahden Ahkera                        DNS

Erä 3                Tuuli: -0,5

  1. Visa Hongisto                           1987 Valkealan Kajo                     21,62
  2. Ville Aarnivala                         1996 Tampereen Pyrintö                  21,98
  3. Jukka-Pekka Smolander                   1987 Turun Urheiluliitto                24,03
  4. Petteri Soini                           1964 Mikkelin Kilpa-Veikot              24,26
     Johan Versluis                          1992 Helsingfors IFK                      DNS
     Jani Koskela                            1993 Tampereen Pyrintö                    DNS
© Jämsänkosken Ilves ry.