"http://www.w3.org/TR/xhtml11/DTD/xhtml11.dtd"> Jämsänkosken Pikajuoksukarnevaalien tulospalvelu 2014 - N 200 m Loppukilpailu

.: Jämsänkosken Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit 1.–4.7.2021 :.

Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit Jämsänkoskella

N 200 m Loppukilpailu

  1. Jonna Berghem                           1993 Hangö IK                           24,33
  2. Minna Laukka                            1987 Jyväskylän Kenttäurheilijat        24,55
  3. Jenni Jokinen                           1992 Nakkilan Vire                      24,74
  4. Milja Thureson                          1994 Turun Toverit                      24,82
  5. Eveliina Määttänen                      1995 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu       24,99
  6. Hilla Uusimäki                          1996 Kenttäurheilijat -58               25,06
  7. Ifeoma Chukwuma                         1987 Helsingin Kisa-Veikot              25,26
  8. Saara Raitis                            1993 Turun Urheiluliitto                25,31
  9. Tiia Järvinen                           1994 Veitsiluodon Kisaveikot            25,51
 10. Johanna Rajavaara                       1994 Oulun Pyrintö                      25,55
 11. Taru Karejoki                           1987 Joensuun Kataja                    25,58
 12. Anna Julin                              1994 IF Nykarlebynejden                 25,72
 13. Anna Kohtamäki                          1994 Noormarkun Nopsa                   25,83
 14. Viivi Lehikoinen                        1999 Helsingfors IFK                    25,90
 15. Aino Mikkola                            1993 Kuopion Reipas                     26,36
 16. Jelena Dubovaya                              Russia                             26,42
 17. Jenna Pihkola                                Lahden Ahkera                      26,99
 18. Emma Niemi                              1991 Turun Urheiluliitto                27,14
 19. Essi Väänänen                           1998 Kuopion Reipas                     27,23
 20. Tiia Rintaniemi                         1984 Seinäjoen Seudun Urheilijat        28,43
 21. Meri Kiiskinen                          1998 Kuopion Reipas                     29,05
 22. Elisa Juntunen                          1994 Äänekosken Urheilijat              29,06
     Jutta Luhtala                           1993 Liedon Parma                         DNS
     Meri Hukkinen                           1994 Esbo IF                              DNS

Erä 1                Tuuli: +0,2

  1. Taru Karejoki                           1987 Joensuun Kataja                    25,58
  2. Anna Kohtamäki                          1994 Noormarkun Nopsa                   25,83
  3. Viivi Lehikoinen                        1999 Helsingfors IFK                    25,90
  4. Aino Mikkola                            1993 Kuopion Reipas                     26,36
  5. Jenna Pihkola                                Lahden Ahkera                      26,99
  6. Meri Kiiskinen                          1998 Kuopion Reipas                     29,05

Erä 2                Tuuli: -0,3

  1. Tiia Järvinen                           1994 Veitsiluodon Kisaveikot            25,51
  2. Johanna Rajavaara                       1994 Oulun Pyrintö                      25,55
  3. Anna Julin                              1994 IF Nykarlebynejden                 25,72
  4. Emma Niemi                              1991 Turun Urheiluliitto                27,14
  5. Essi Väänänen                           1998 Kuopion Reipas                     27,23
     Meri Hukkinen                           1994 Esbo IF                              DNS

Erä 3                Tuuli: +0,4

  1. Jenni Jokinen                           1992 Nakkilan Vire                      24,74
  2. Eveliina Määttänen                      1995 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu       24,99
  3. Ifeoma Chukwuma                         1987 Helsingin Kisa-Veikot              25,26
  4. Saara Raitis                            1993 Turun Urheiluliitto                25,31
  5. Tiia Rintaniemi                         1984 Seinäjoen Seudun Urheilijat        28,43
  6. Elisa Juntunen                          1994 Äänekosken Urheilijat              29,06

Erä 4                Tuuli: -0,6

  1. Jonna Berghem                           1993 Hangö IK                           24,33
  2. Minna Laukka                            1987 Jyväskylän Kenttäurheilijat        24,55
  3. Milja Thureson                          1994 Turun Toverit                      24,82
  4. Hilla Uusimäki                          1996 Kenttäurheilijat -58               25,06
  5. Jelena Dubovaya                              Russia                             26,42
     Jutta Luhtala                           1993 Liedon Parma                         DNS
© Jämsänkosken Ilves ry.