.: Jämsänkosken Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit 30.6. - 3.7.2011 :.

Aita- ja Pikajuoksukarnevaalit Jämsänkoskella

T14 80 m aj Loppukilpailu

  1. Jessi Landström                         1997 TampPy              11,86
  2. Nea Pronin                              1997 HKV                 11,94
  3. Heta Rasinkangas                        1997 JyväskKU            12,14
  4. Kristiina Halonen                       1997 LappUM              12,25
  5. Suvi Eerikäinen                         1997 HyvsU               12,36
  6. Maria Huntington                        1997 TampPy              12,45
  7. Henriikka Ilkka                         1997 SeinäjSU            12,73
  8. Emma Sundvik                            1997 LarsmoIF            12,90
  9. Olivia Mikkola                          1997 HyvsU               13,00
 10. Emma Hyvärinen                          1997 TuUL                13,04
 11. Jatta Ruotsalainen                      1997 LappUM              13,18
 12. Aino Lohikoski                          1997 TuUL                13,20
 13. Henna Koskelainen                       1997 HyvsU               13,42
 14. Elisabeth Nylund                        1997 LarsmoIF            13,52
 15. Aliisa Lattunen                         1997 OrivPo              13,56
 15. Anniina Lantela                         1998 HyvsU               13,56
 17. Julia Suomalainen                       1997 LappUM              13,86
 18. Salla Parviainen                        1997 HKV                 13,89
 19. Inka Sinivuori                          1997 JyväskKU            13,90
 20. Anniina Nikander                        1997 LempKi              14,13
 20. Veronika Torvi                          1997 LappUM              14,13
 22. Tonya Siipola                           1997 KalajJu             15,01
     Johanna Ahola                           1997 SjundeåIF             DNS

Erä 1                Tuuli: +0,6

  1. Maria Huntington                        1997 TampPy              12,45
  2. Henriikka Ilkka                         1997 SeinäjSU            12,73
  3. Jatta Ruotsalainen                      1997 LappUM              13,18
  4. Elisabeth Nylund                        1997 LarsmoIF            13,52
  5. Inka Sinivuori                          1997 JyväskKU            13,90
  6. Tonya Siipola                           1997 KalajJu             15,01
     Johanna Ahola                           1997 SjundeåIF             DNS

Erä 2                Tuuli: +0,4

  1. Olivia Mikkola                          1997 HyvsU               13,00
  2. Aino Lohikoski                          1997 TuUL                13,20
  3. Henna Koskelainen                       1997 HyvsU               13,42
  4. Aliisa Lattunen                         1997 OrivPo              13,56
  4. Anniina Lantela                         1998 HyvsU               13,56
  6. Julia Suomalainen                       1997 LappUM              13,86
  7. Anniina Nikander                        1997 LempKi              14,13
  7. Veronika Torvi                          1997 LappUM              14,13

Erä 3                Tuuli: +1,5

  1. Jessi Landström                         1997 TampPy              11,86
  2. Nea Pronin                              1997 HKV                 11,94
© Jämsänkosken Ilves ry. ja © Jämsänkosken Jyry ry.